• Programma

    Datum TijdWedstrijdcodeWedstrijdnummerTeamThuisteamclubrelatiecodeUitteamclubrelatiecodeThuisteamidThuisteamUitteamidUitteamCompetitiesoortCompetitieKlassePouleKlassepouleWedstrijdScheidsrechtersScheidsrechterAccommodatieVeldLocatiePlaatsInfo
    15 aug. 14:30145401610Lepelstraatse Boys 1BBHT66ZLepelstraatse Boys 1FC Bergen 1VriendschappelijkLepelstraatse Boys 1 - FC Bergen 1Sportpark Lepelstraatse BoysOutdoorLEPELSTRAAT
    18 aug. 19:30146151270Lepelstraatse Boys 1BBHT66ZVVC'68 1Lepelstraatse Boys 1OefenVVC'68 1 - Lepelstraatse Boys 1Sportpark De BeekOutdoorHALSTEREN
    18 aug. 19:45146151280Lepelstraatse Boys 2BBHT66ZWHS 2Lepelstraatse Boys 2OefenWHS 2 - Lepelstraatse Boys 2Sportpark De WaajeOutdoorSINT-ANNALAND
    23 aug. 11:00145348302382020lepelstraatse Boys 5BBHT66Zlepelstraatse Boys 5Nieuw borgvliet 7regulierlepelstraatse Boys 5 - Nieuw borgvliet 7Sportpark Lepelstraatse Boysveld 1OutdoorLEPELSTRAAT
    23 aug. 11:00145401690Lepelstraatse Boys 4BBHT66ZLepelstraatse Boys 4NVS 3VriendschappelijkLepelstraatse Boys 4 - NVS 3Sportpark Lepelstraatse BoysOutdoorLEPELSTRAAT
    23 aug. 11:00146151320Lepelstraatse Boys 2BBHT66ZNVS 2Lepelstraatse Boys 2OefenNVS 2 - Lepelstraatse Boys 2Sportpark De DanenOutdoorNIEUW-VOSSEMEER
    23 aug. 14:30146151310Lepelstraatse Boys 1BBHT66ZNVS 1Lepelstraatse Boys 1OefenNVS 1 - Lepelstraatse Boys 1Sportpark De DanenOutdoorNIEUW-VOSSEMEER
    25 aug. 19:15146151250Lepelstraatse Boys 1BBHT66ZSc Stavenisse 1Lepelstraatse Boys 1OefenSc Stavenisse 1 - Lepelstraatse Boys 1Sportpark SC StavenisseOutdoorSTAVENISSE
    25 aug. 20:00146151190Lepelstraatse Boys 2BBHT66ZLepelstraatse Boys 2Halsteren zat. 2OefenLepelstraatse Boys 2 - Halsteren zat. 2Sportpark Lepelstraatse Boysveld 2OutdoorLEPELSTRAAT
    25 aug. 20:00146151290Lepelstraatse Boys 3BBHT66ZMETO 2Lepelstraatse Boys 3OefenMETO 2 - Lepelstraatse Boys 3Sportpark Jac van HoekOutdoorHOOGERHEIDE
    29 aug. 11:00145762175282Lepelstraatse Boys JO17-1BBHT66ZBBJC808287817Lepelstraatse Boys JO17-1274048Steenbergen JO17-1bekerB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 pouleGroep 533Groep 5 33Lepelstraatse Boys JO17-1 - Steenbergen JO17-1Sportpark Lepelstraatse Boysveld 2VeldLEPELSTRAAT
    29 aug. 11:00145786567719Lepelstraatse Boys MO19-1BBHT66ZBBJG439343211Lepelstraatse Boys MO19-1353347VVC'68 MO19-1bekerB4600 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 19 pouleGroep 202Groep 2 02Lepelstraatse Boys MO19-1 - VVC'68 MO19-1Sportpark Lepelstraatse Boysveld 1VeldLEPELSTRAAT
    29 aug. 15:00145673292400Lepelstraatse Boys 2BBJG439BBHT66Z145532VVC'68 4347961Lepelstraatse Boys 2bekerB1400 Mannen beker reserve zaterdag pouleGroep 380Groep 3 80VVC'68 4 - Lepelstraatse Boys 2W (Wimko) van Okkenburg (Scheidsrechter)W (Wimko) van OkkenburgSportpark De Beekveld 4VeldHALSTEREN
    30 aug. 11:00145703054007Lepelstraatse Boys 5BBHT66ZBBJG73I316171Lepelstraatse Boys 5173607NVS 3bekerB1600 Mannen beker reserve zondag pouleGroep 7107Groep 7 107Lepelstraatse Boys 5 - NVS 3Sportpark Lepelstraatse Boysveld 1VeldLEPELSTRAAT
    30 aug. 12:00145698413544Lepelstraatse Boys 2BBHT66ZBBJF65C173603Lepelstraatse Boys 2140530Virtus 3bekerB1600 Mannen beker reserve zondag pouleGroep 650Groep 6 50Lepelstraatse Boys 2 - Virtus 3Sportpark Lepelstraatse Boysveld 2VeldLEPELSTRAAT
    30 aug. 12:00145694653168Lepelstraatse Boys 3BBJC36NBBHT66Z140941DOSKO 3134053Lepelstraatse Boys 3bekerB1600 Mannen beker reserve zondag pouleGroep 646Groep 6 46DOSKO 3 - Lepelstraatse Boys 3Sportpark Meilustveld 1VeldBERGEN OP ZOOM
    30 aug. 12:00145704174119Lepelstraatse Boys 4BBHV638BBHT66Z222682FC Bergen 5134056Lepelstraatse Boys 4bekerB1600 Mannen beker reserve zondag pouleGroep 7100Groep 7 100FC Bergen 5 - Lepelstraatse Boys 4Sportpark De Markiezatenveld 3VeldBERGEN OP ZOOM
    30 aug. 14:3014533797333Lepelstraatse BoysBBHT66ZBBJG73I134051Lepelstraatse Boys147093NVSbekerB1000 Mannen KNVB beker Amateurs pouleGroep 324Groep 3 24Lepelstraatse Boys - NVSSportpark Lepelstraatse Boysveld 1VeldLEPELSTRAAT
    5 sep. 11:00145765425607Lepelstraatse Boys JO17-1BBHW448BBHT66Z270208ST Kapelle/Hansweertse Boys JO17-1287817Lepelstraatse Boys JO17-1bekerB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 pouleGroep 533Groep 5 33ST Kapelle/Hansweertse Boys JO17-1 - Lepelstraatse Boys JO17-1Sportpark Het Groene Woudveld 3VeldKAPELLE
    5 sep. 14:30145672642335Lepelstraatse Boys 2BBHT66ZBBJD57Z347961Lepelstraatse Boys 2331810Halsteren 7bekerB1400 Mannen beker reserve zaterdag pouleGroep 380Groep 3 80Lepelstraatse Boys 2 - Halsteren 7Sportpark Lepelstraatse Boysveld 1VeldLEPELSTRAAT
    5 sep. 15:00145787377800Lepelstraatse Boys MO19-1BBJK89DBBHT66Z292530Roosendaal MO19-1343211Lepelstraatse Boys MO19-1bekerB4600 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 19 pouleGroep 202Groep 2 02Roosendaal MO19-1 - Lepelstraatse Boys MO19-1Sportpark Hulsdonkveld 5-RoosendaalVeldROOSENDAAL
    6 sep. 10:00145703804082Lepelstraatse Boys 4BBHT66ZBBHX214134056Lepelstraatse Boys 4136189METO 4bekerB1600 Mannen beker reserve zondag pouleGroep 7100Groep 7 100Lepelstraatse Boys 4 - METO 4Sportpark Lepelstraatse Boysveld 1VeldLEPELSTRAAT
    6 sep. 10:00145697443447Lepelstraatse Boys 5BBJH71LBBHT66Z148728FC Moerstraten 2316171Lepelstraatse Boys 5bekerB1600 Mannen beker reserve zondag pouleGroep 7107Groep 7 107FC Moerstraten 2 - Lepelstraatse Boys 5Sportpark De Dreefveld 1VeldMOERSTRATEN
    6 sep. 11:00145699423645Lepelstraatse Boys 3BBHT66ZBBJF58C134053Lepelstraatse Boys 3139960JEKA 13bekerB1600 Mannen beker reserve zondag pouleGroep 646Groep 6 46Lepelstraatse Boys 3 - JEKA 13Sportpark Lepelstraatse Boysveld 2VeldLEPELSTRAAT
    6 sep. 11:00145697033406Lepelstraatse Boys 2BBJG73IBBHT66Z147094NVS 2173603Lepelstraatse Boys 2bekerB1600 Mannen beker reserve zondag pouleGroep 650Groep 6 50NVS 2 - Lepelstraatse Boys 2Sportpark De Danenveld 1VeldNIEUW-VOSSEMEER
    6 sep. 14:3014533720256Lepelstraatse BoysBBJD722BBHT66Z139857SC Gastel134051Lepelstraatse BoysbekerB1000 Mannen KNVB beker Amateurs pouleGroep 324Groep 3 24SC Gastel - Lepelstraatse BoysSportpark Blankershoveveld 1VeldOUD GASTEL
    8 sep. 19:30146151330Lepelstraatse Boys 1BBHT66ZVosmeer 1Lepelstraatse Boys 1OefenVosmeer 1 - Lepelstraatse Boys 1Sportpark De VossenbergOutdoorOUD-VOSSEMEER
    10 sep. 20:00146151220Lepelstraatse Boys VE1BBHT66Z312014Lepelstraatse Boys VE1Nw. Borgvliet VE1OefenLepelstraatse Boys VE1 - Nw. Borgvliet VE1Sportpark Lepelstraatse Boysveld 2OutdoorLEPELSTRAAT
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Facebook

  • KNVB Nieuws

    • Eredivisie Vrouwen trapt af met topper Ajax - FC Twente

      7 augustus 2020 | Het seizoen 2020/’21 van de Eredivisie Vrouwen start op zondag 6 september om 12.15 uur met een compleet programma, waaronder de topper tussen Ajax en [Lees meer]

    • Kuipers en Makkelie fluiten in Europa League

      4 augustus 2020 | Björn Kuipers en Danny Makkelie komen donderdag in actie in de achtste finales van de Europa League. Kuipers en zijn team zijn door UEFA aangesteld bi [Lees meer]

    • Coronacompensatie voor verenigingen

      4 augustus 2020 | De TASO (tegemoetkoming amateursportorganisaties) is een van de onderdelen uit het steunpakket voor de sport. Deze regeling is bedoeld voor amateurspo [Lees meer]